Утеплення фасадів системами ТМ "ТERMOSIDE".

Наші фахівці виконують роботи по утепленню фасадів термопанелями на основі пінополістиролу EPS80 і екструдованого пінопласту. Будучи ексклюзивним представником (дилером) заводу ТМ "TERMOSIDE", разом з фахівцями та інженерами заводу ми розробимо Ваш індивідуальний фасад, з усіма побажаннями замовника, виготовимо і встановимо в обумовлені терміни.

 

Надати будівлі індивідуальність, неповторність, привабливість, унікальність, зробити його впізнаваним допоможуть архітектурні фасадні елементи ТМ "TERMOSIDE"

 

Фасадна система термопанелей призначена для зовнішньої декоративної обробки і утеплення житлових, громадських, промислових будівель і споруд з бетону, цегли, каменю і дерева з метою приведення їх у відповідність до вимог ДБН В.2.6-31: 2016 "Теплова ізоляція будівель".

 

Фасадна система термопанелей має гарну вологостійкість, морозостійкість і деформаційну стійкість. Основні переваги наших фасадних декоративних елементів: спрощеність кріплення, відмінна якість поверхні виробу, велика швидкість і зручність монтажу, різноманітність кольорів, вигода в економічному плані, ефект теплоізоляції.